Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, który zasługuje na piękną pamiątkę. Oczekiwanie na Maleństwo, na moment stania się rodzicem jest pełne pięknych emocji. Przyszła mama promienieje a we wzajemnych spojrzeniach przyszłych rodziców widać ogrom czułości i miłości. Warto uwiecznić tą magię na kartach fotografii i stworzyć piękną pamiątkę dla rodziny i jej przyszłych pokoleń.

Kiedy wykonać sesję ciążową

Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 28 a 36 tygodniem ciąży, w tym czasie kobieta czuje się dobrze a brzuszek jest już ładnie zarysowany. Termin porodu jest datą orientacyjną, co należy wziąć pod uwagę i nie zostawiać decyzji o sesji na ostatnią chwilę.

Kiedy zapisać się na sesję ciążową

Chęć udziału w sesji ciążowej najlepiej zgłosić fotografowi z wyprzedzeniem. Im wcześniej zgłosisz chęć rezerwacji terminu sesji fotografowi, tym większa szansa, na rezerwację najkorzystniejszego dla Ciebie terminu. Wcześniejsza rezerwacja terminu sesji daje również więcej czasu na wzajemne przygotowanie się do spotkania. 

Jak przygotować się do sesji ciążowej

Przygotowanie jest bardzo ważnym elementem każdej sesji fotograficznej. Przed sesją, bardzo ważne jest aby zadbać o dobry, zdrowy sen i relaks. Istotnym jest również zadbanie o skórę, włosy i paznokcie każdej z osób, której wizerunek chcemy uwiecznić podczas sesji fotograficznej. Przygotowując się do sesji ciążowej warto wziąć pod uwagę wykonanie profesjonalnego makijażu. Chętnie polecę kilka sprawdzonych makijażystek, które sprawią, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo i kobieco.

Najlepsze miejsce na sesję ciążową w Krakowie

Sesję ciążową, zgodnie z preferencjami przyszłych rodziców, możemy wykonać w moim studio w Krakowie, w plenerze lub w zaciszu Waszego domu. Każda z lokalizacji będzie miała wpływ na charakter pamiątkowych fotografii.

Sesja ciążowa w studio zapewnia:

  • Dostęp do pełnej garderoby fotografa,
  • Najwyższą jakość techniczną fotografii, dzięki profesjonalnemu oświetleniu fotografowanej sceny,
  • Brak wpływu warunków atmosferycznych na przebieg sesji 

Sesja ciążowa w plenerze zapewnia:

  • Możliwość szybkiej zmiany aranżacji tła
  • Wykorzystanie piękna naturalnego światła, przestrzeni
  • Sesja na łonie natury

Sesja ciążowa w domu Klienta zapewnia:

  • Sesja typu lifestyle o spontanicznym przebiegu
  • Uwiecznienie domowego wnętrza
  • Brak konieczności wychodzenia Klienta z domu