Profesjonalna sesja noworodkowa Kraków

Profesjonalna sesja noworodkowa zawierająca sesję samego noworodka, jak i noworodka w objęciach rodziców.

Dziecko szczególnie w pierwszym roku życia bardzo szybko się zmienia, nabiera nowych umiejętności, rośnie.

Pojawienie się w rodzinie Maleństwa wiąże się z ogromem emocji. Z wieloma zadaniami mamy do czynienia po raz pierwszy. W natłoku spraw łatwo przeoczyć czas, który zalecany jest na wykonanie pierwszej profesjonalnej sesji Maleństwa.

Najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej

Czas, w którym najlepiej wykonać sesję noworodkową zawiera się między 6 a 14 dniem życia Maleństwa. Dziecko w tym czasie dużo śpi, ciało jest elastyczne a skrępowana pozycja, znana z życia płodowego, daje mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Maleństwo zmienia się każdego dnia, nawet się nie obejrzysz jak będzie już rocznym, biegającym dzieciaczkiem ciekawym świata.

Warto dbać o rodzinne wspomnienia.

Pierwszym krokiem do tego sukcesu jest systematyczne wykonywanie zdjęć. Warto zacząć od sesji noworodkowej, na której wykonuję zdjęcia zarówno samego Maluszka jaki i dziecka z rodzicami.

Bezpieczeństwo zawsze stawiam na pierwszym miejscu

Pamiętaj! W moim studio jesteście bezpieczni. Dokonuję wszelkich czynności zapewniających komfort i bezpieczeństwo zdrowotne Tobie i dziecku. Przed sesją szczegółowo omawiamy jej przebieg i to jak najlepiej się do niej przygotować, także o nic się nie martw.
Efekty sesji pozostaną z Tobą i bliskimi na zawsze.