Jak przygotować się do fotograficznej sesji ciążowej?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, który zasługuje na piękną pamiątkę. Oczekiwanie na Maleństwo, na moment stania się rodzicem jest pełne pięknych emocji. Przyszła mama promienieje a we wzajemnych spojrzeniach przyszłych rodziców widać ogrom czułości i miłości. Warto uwiecznić tą magię na kartach fotografii i stworzyć piękną pamiątkę dla rodziny i jej przyszłych pokoleń.

Zobacz także: Fotografia ciążowa portfolio
Zobacz także: Podaruj bliskim voucher na sesję fotograficzną

 

Kiedy wykonać sesję ciążową

Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 28 a 36 tygodniem ciąży, w tym czasie kobieta czuje się dobrze a brzuszek jest już ładnie zarysowany. Termin porodu jest datą orientacyjną, co należy wziąć pod uwagę i nie zostawiać decyzji o sesji na ostatnią chwilę.

 

Kiedy zapisać się na sesję ciążową

Chęć udziału w sesji ciążowej najlepiej zgłosić fotografowi z wyprzedzeniem. Im wcześniej zgłosisz chęć rezerwacji terminu sesji fotografowi, tym większa szansa, na rezerwację najkorzystniejszego dla Ciebie terminu. Wcześniejsza rezerwacja terminu sesji daje również więcej czasu na wzajemne przygotowanie się do spotkania.

 

Jak przygotować się do sesji ciążowej

Przygotowanie jest bardzo ważnym elementem każdej sesji fotograficznej. Przed sesją, bardzo ważne jest aby zadbać o dobry, zdrowy sen i relaks. Istotnym jest również zadbanie o skórę, włosy i paznokcie każdej z osób, której wizerunek chcemy uwiecznić podczas sesji fotograficznej. Przygotowując się do sesji ciążowej warto wziąć pod uwagę wykonanie profesjonalnego makijażu. Chętnie polecę kilka sprawdzonych makijażystek, które sprawią, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo i kobieco.

 

Najlepsze miejsce na sesję ciążową w Krakowie


Sesję ciążową, zgodnie z preferencjami przyszłych rodziców, możemy wykonać w sensownym studio w Krakowie, w plenerze lub w zaciszu Waszego domu. Każda z lokalizacji będzie miała wpływ na charakter pamiątkowych fotografii.

 

Sesja ciążowa w studio Kraków

zapewnia:
Dostęp do pełnej garderoby fotografa,
Najwyższą jakość techniczną fotografii, dzięki profesjonalnemu oświetleniu fotografowanej sceny,
Brak wpływu warunków atmosferycznych na przebieg sesji