[vc_row][vc_column][vc_row_inner el_class=”container”][vc_column_inner][vc_column_text]

Fotografia ślubna a dokładniej reportaż ślubny to wspaniały dzień, który każdy z uczestników przyjęcia zapamięta na długo, dzięki wyjątkowości chwili, niecodziennym momentom oraz zdjęciom. O te ostatnie, najtrwalsze chętnie zadbamy.
Dzień ślubu oraz przyjęcia weselnego to jeden z najbarwniejszych dni w życiu każdej pary. Uwielbiamy towarzyszyć Wam w tym dniu. Dostrzegać i chwytać w kadry jego wyjątkowość, Wasze uśmiechy, wzruszenia, iskierki w oku a także efekt ogromu wielomiesięcznych przygotowań, dzięki którym właśnie ten dzień przebiega tak jak tylko sobie wymarzyliście.
Detale, ozdoby, kwiaty, strój, a przede wszystkim emocje osób zgromadzonych na uroczystości zaślubin to obiekty naszych fotograficznych zainteresowań.
Energia towarzysząca zaślubinom i całemu wydarzeniu jest dla nas za każdym razem bogactwem inspiracji, bo każdy ślub jest wyjątkowy, niepowtarzalny i pełen miłości.
Zapraszamy Was do cząstki naszego magicznego świata fotografii ślubnej.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][fwp_borano_gallery type=”masonry” interaction=”true” autoplay=”true” columns=”4″ gutter=”5″ include=”” exclude=”” include_cats=”10″ exclude_cats=”” extra_class=””][/vc_column][/vc_row]