Profesjonalna fotografia urodzinowa Kraków i okolice

Warto dbać o rodzinne wspomnienia, szczególnie w wyjątkowych, rodzinnych uroczystościach. Zaproś fotografa na celebrowanie urodzin dziecka.

Sesja z okazji urodzin w studio, plenerze lub domu

Jeżeli dbasz o wspomnienia swojej rodziny, chcesz utrwalać ważne momenty z rodzinnego życia. Profesjonalna fotografia urodzinowa z roku na rok zyskuje na popularności. W zabieganym, współczesnym świecie coraz trudniej zgromadzić w jednym czasie i miejscu rodzinę w większym gronie. Fotografia urodzinowa na terenie Krakowa i okolic to wspaniała okazja nie tylko do uwiecznienia reportażu z uroczystości ale również do wykonania ujęć rodzinnych, do których członkowie rodziny z przyjemnością będą wracać przez pokolenia.

Sesja urodzinowa w studio

Urodzinowe zdjęcia to piękna pamiątka. Podczas sesji wykonamy zdjęcia samego dziecka na stylizacji oraz ujęcia rodzinne.

Sesja urodzinowa w plenerze

Sesja urodzinowa w plenerze zawiera sesję samego dziecka oraz sesję rodzinną. Dla chętnych do ujęć możemy użyć akcesoriów świadczących o świętowanej uroczystości.

Reportaż z przyjęcia urodzinowego

Reportaż z przyjęcia urodzinowego w lokalu, np. sali zabaw. Reportaż zawiera ujęcia z przyjęcia urodzinowego tj. dmuchanie świeczek na torcie, zdjęcie grupowe wszystkich uczestników przyjęcia oraz spontaniczne ujęcia bawiących się dzieci.