sensownipl duet fotograficzny z Krakowa. Fotografia z sesji ciążowej. Bliski kadr na ciążowy brzuszek i dłonie rodziców wspólnie trzymających drewniane serduszko.

Sensowna fotografia ciążowa portfolio

Sensowna sesja ciążowa w studio Kraków

Sensowna sesja ciążowa to wybór dla osób ceniących czas, kontrolowane warunki i prywatność podczas sesji. Ujęcia fotograficzne mogą być wykonane na tle gładkim lub przestrzennej scence imitującej sypialnię urządzoną w stylu boho. Podczas sesji ciążowej można skorzystać ze studyjnej garderoby dla kobiet lub uczestniczyć w sesji we własnej odzieży. Decyzja o charakterze sesji i odzieży jest dopasowywana do Twoich preferencji i ustalana podczas rozmowy z fotografem przed dniem sesji ciążowej. Podczas ustalania szczegółów możesz opowiedzieć o wszystkich swoich preferencjach związanych z przebiegiem sesji ciążowej, stylistyki, stopnia odkrycia ciała podczas sesji. Postaram się spełnić każde z nich. Jeżeli chcesz stworzyć wspomnienia z czasu oczekiwania na dziecko w krakowskim studio, napisz do mnie i zarezerwuj dogodny termin fotospotkania.

Sensowna sesja ciążowa w plenerze

Sensowna sesja ciążowa w plenerze, zazwyczaj wykonywana jest na terenie Krakowa i okolic. Jeśli chcesz wykonać sesję ciążową w plenerze w innej lokalizacji nic nie stoi na przeszkodzie, jestem mobilna i mogę wykonać dla Ciebie sesję ciążową, gdzie tylko zamarzysz. Podczas plenerowej sesji ciążowej możesz skorzystać ze studyjnej garderoby dla kobiet lub uczestniczyć w sesji we własnej odzieży. Sesja ciążowa w plenerze przeznaczona jest dla miłośników ujęć pośród natury oraz fanów różnorodności podczas sesji. Jeżeli marzysz o plenerowej sesji ciążowej w Krakowie i okolicach lub w innej lokalizacji śmiało napisz do mnie i zarezerwuj dogodny termin fotospotkania.

 

 

Sensowna sesja ciążowa lifestyle w domu

Sensowna sesja ciążowa lifestyle w Twoim domu to propozycja dla osób oczekujących spontanicznych, naturalnych ujęć. Jeśli najlepiej czujesz się we własnej przestrzenia ale chcesz zatrzymać wspomnienia z czasu oczekiwania na dziecko, fotograf przyjedzie do Ciebie. Sensowna sesja w domu ma charakter połączenia reportażu, z elementami prowadzonymi. Zdjęcia będące efektem tego spotkania zatrzymają emocje oraz domową przestrzeń. Jeśli chcesz zatrzymać wspomnienia z okresu ciąży uchwycone w domowej przestrzeni napisz do mnie i umów dogodny termin.