Sensowna fotografia urodzinowa portfolio

Sensowna sesja urodzinowa w studio Kraków

Sensowna sesja urodzinowa to wybór dla osób ceniących czas, kontrolowane warunki i prywatność podczas sesji. Ujęcia fotograficzne mogą być wykonane na tle gładkim, natyranych deskach lub przestrzennej scence imitującej sypialnię urządzoną w stylu boho. Jeżeli chcesz stworzyć wspomnienia z czasu celebracji urodzin w krakowskim studio, napisz do mnie i zarezerwuj dogodny termin fotospotkania.

Sensowna sesja urodzinowa w plenerze

Sensowna sesja urodzinowa w plenerze, zazwyczaj wykonywana jest na terenie Krakowa i okolic. Jeśli chcesz wykonać sesję urodzinową w plenerze, w innej lokalizacji nic nie stoi na przeszkodzie, jestem mobilna i mogę wykonać dla Ciebie sesję urodzinową, gdzie tylko zamarzysz. Podczas plenerowej sesji urodzinowej wybierzemy się na spacer dzięki czemu ujęcia zyskają dynamiki oraz różnorodnej scenerii. Sesja urodzinowa w plenerze przeznaczona jest dla miłośników ujęć pośród natury oraz fanów różnorodności podczas sesji. Jeżeli marzysz o plenerowej sesji urodzinowej w Krakowie i okolicach lub w innej lokalizacji śmiało napisz do mnie i zarezerwuj dogodny termin fotospotkania.

 

 

Sensowna sesja urodzinowa w sali zabaw

Sensowna sesja urodzinowa w Twoim domu lub sali sali zabaw to propozycja dla osób oczekujących spontanicznych, naturalnych ujęć. Jeśli najlepiej czujesz się we własnej przestrzenia lub chcesz stworzyć fotoreportaż z przyjęcia urodzinowego ta propozycja świetnie się sprawdzi. Sensowna sesja w domu ma charakter połączenia reportażu, z elementami prowadzonymi. Zdjęcia będące efektem tego spotkania zatrzymają emocje oraz wybraną przez Ciebie przestrzeń. Jeśli chcesz zatrzymać wspomnienia z celebracji urodzin napisz do mnie i umów dogodny termin.