O nas

Bo choć żadne jutro, nie będzie dziś, zatrzymamy to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Fotograf / Organizatorka sesji

Karolina

Jestem osobą pełną energii i chętnie dzielę się nią z innymi.
Uwielbiam zachwycać się pięknem natury, wykonywać spontaniczne kadry pełne różnorodnych emocji. Inspiruje mnie dziecięca radość z życia. Jestem nieustannie w ruchu, z głową pełną pomysłów.

Specjalizuję się w fotografii:
rodzinnej (sesje ciążowe, noworodkowe, rodzinne, pokoleniowe, reportaże z chrztu, urodzin)
ślubnej (sesje narzeczeńskie, sesje podczas wieczoru panieńskiego, reportaże ślubne, sesje poślubne)
wizerunkowej (sesje biznesowe, wizerunkowe we wnętrzach i plenerze)
produktowej stylizowanej (w tym produktowe sesje stylizowane ze zwierzętami domowymi)

Fotografię traktuje, jako wspaniałe narzędzie do utrwalania wspomnień oraz pokazywania z najlepszej perspektywy produktów biznesowych.

Od dziecka uwielbiam przeglądać rodzinne albumy, wierzę, że nie tylko mi sprawia ogrom radości wspominanie rodzinnych dziejów i ponowne rozbudzanie emocji pięknych chwil z przeszłości. Chętnie pomogę Ci w utrwalaniu wspomnień, które przełożą się na to jak sama/sam będziesz postrzegać swoje życie i jak zapamiętają Cię przyszłe pokolenia.
Uwielbiam rozmowy o organizacji ślubu i energię dnia ślubu. Podczas reportażu zwracam uwagę na wszystkie szczegóły, ludzi, zwierzęta, wydarzenia i dekoracje. Chętnie dzielę się swoim ślubnym doświadczeniem.
Kocham różnorodność i kontrasty, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, dlatego doskonale odnajduję się w wymagających skrajnie różnych predyspozycji – dynamicznych reportażach, jak i pełnych spokoju sesjach noworodkowych.
Jeżeli czujesz, że masz podobnie, bądź właśnie takiej energii potrzebujesz napisz do mnie a razem stworzymy dla Ciebie i Twoich bliskich piękne wspomnienia.

Fotograf / UAVO (operator drona)

Maciej

Moja przygoda z fotografią zaczęła się od psów. Do tej pory największą frajdę sprawia mi fotografia zwierząt. Specjalizuję się także w fotografii eventowej, koncertach. Latam dronem (mam odpowiednie papiery oczywiście). Lubię naturę i przyrodę, nie lubię nudy. Mimo tego, że w wolnym czasie najbardziej lubię po prostu odpoczywać, to zazwyczaj na co dzień mnie nosi i lubię wyzwania.

Specjalizuję się w fotografii:

eventowej (gale, spotkania firmowe, koncerty, wydarzenia sportowe)
ślubnej (sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje poślubne)
– wizerunkowej (sesje biznesowe, wizerunkowe we wnętrzach i plenerze)
zwierzęcej (zarówno sesje reportażowe, jak i studyjne)
– produktowej (packshot, zdjęcia typu duch)

Trochę o nas

Jesteśmy małżeństwem fotografów, którego misją jest pomoc w zachowaniu na dłużej Twoich wspaniałych chwil, aby nie uleciały w niepamięć tylko trwały przy Tobie przez lata.

Powiedz nam czego potrzebujesz a my przedstawimy Ci możliwości spełnienia Twoich marzeń i potrzeb.
Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy, spotkamy się na kawę w naszym Sensownym studio.

Zapraszamy Cię w magiczną podróż do świata emocji, które wypełnią później Twoją domową przestrzeń.
Jeśli czujesz, że ta przygoda jest dla Ciebie wykonaj pierwszy krok do spełnienia marzeń i napisz do nas wiadomość. Do usłyszenia!