O nas

Bo choć żadne jutro, nie będzie dziś, zatrzymamy to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Fotograf / Organizatorka sesji

Karolina

Jestem osobą pełną energii, chętnie dzielę się nią z innymi.
Uwielbiam zachwycać się pięknem natury, wykonywać spontaniczne kadry pełne różnorodnych emocji. Inspiruje mnie dziecięca radość z życia. Jestem nieustannie w ruchu z głową pełną pomysłów.

Fotografię traktuje jako wspaniałe narzędzie do utrwalania wspomnień. Od dziecka uwielbiam przeglądać rodzinne albumy, wierzę, że nie tylko mi sprawia ogrom radości wspominanie rodzinnych dziejów i ponowne rozbudzanie emocji pięknych chwil z przeszłości. Chętnie pomogę Ci w utrwalaniu wspomnień, które przełożą się na to jak sama/sam będziesz postrzegać swoje życie i jak zapamiętają Cię przyszłe pokolenia.
Uwielbiam rozmowy o organizacji ślubu i energię dnia ślubu. Podczas reportażu zwracam uwagę na wszystkie szczegóły, ludzi, zwierzęta, wydarzenia i dekoracje. Chętnie dzielę się swoim ślubnym doświadczeniem i spostrzeżeniami.
Kocham różnorodność i kontrasty, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, dlatego doskonale odnajduję się w wymagających skrajnie różnych predyspozycji – dynamicznych reportażach, jak i pełnych spokoju sesjach noworodkowych.
Jeżeli czujesz, że masz podobnie bądź właśnie takiej energii potrzebujesz napisz do mnie a razem stworzymy dla Ciebie i Twoich bliskich piękne wspomnienia.

foto / UAVO

Maciej

Moja przygoda z fotografią zaczęła się od psów. Do tej pory największą frajdę sprawia mi fotografia zwierząt. Specjalizuję się także w fotografii eventowej, koncertach. Latam dronem (mam odpowiednie papiery oczywiście). Lubię naturę i przyrodę, nie lubię nudy. Mimo tego, że w wolnym czasie najbardziej lubię po prostu odpoczywać, to zazwyczaj na co dzień mnie nosi i lubię wyzwania.

Trochę o nas

Jesteśmy małżeństwem fotografów, której misją jest pomoc w zachowaniu na dłużej Twoich wspaniałych chwil, aby nie uleciały w niepamięć tylko trwały przy Tobie.

Ona zaczęła od fotografii reportażowej podczas uroczystości rodzinnych – On od fotografii zwierzęcej.
Ona kocha detale – On upodobał sobie portrety oraz szerszy kadr.

Z biegiem czasu nasza pasja zaczęła zataczać większe kręgi.

Naszym wspólnym oczkiem w głowie jest:

  • fotografia ślubna / eventowa
  • fotografia rodzinna
  • fotografia noworodkowa

więcej na ich temat znajdziecie w zakładce Portfolio.

Chętnie z Tobą porozmawiamy, doradzimy, spotkamy się na kawę w naszym Sensownym studio.

Zapraszamy Cię w magiczną podróż do świata emocji, które wypełnią później Twoją domową przestrzeń. Czekamy na Twoją wiadomość.