sensownipl duet fotograficzny z Krakowa. Fotografia z sesji ciążowej. Bliski kadr na ciążowy brzuszek i dłonie rodziców wspólnie trzymających drewniane serduszko.

Profesjonalna fotografia ciążowa Kraków i okolice

Warto dbać o rodzinne wspomnienia. Zarezerwuj termin na sesję ciążową w studio, plenerze lub Twoim domu.

Fotografia ciażowa

Jeżeli dbasz o wspomnienia swojej rodziny, chcesz utrwalać ważne momenty z rodzinnego życia. Profesjonalna fotografia ciążowa każdego roku zyskuje na popularności. Nic dziwnego, ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety i rodziny oczekującej na dziecko. Sesja ciążowa to celebracja kobiecości i oczekiwania na dziecko. Fotografie stworzone podczas sesji ciążowej staną się piękną pamiątką dla Twojej rodziny. Wybierz wariant sesji ciążowej odpowiadający Twojej stylistyce.

fotografia studyjna

Sesja ciążowa w studio

Sesja ciążowa w studio to idealny wybór dla osób wymagających różnorodności. Łączy w sobie najwyższą techniczną jakość fotografii, możliwość sprawnej zmiany stylizacji oraz pewność wykonania ciążowych ujęć bez względu na warunki pogodowe. Sesja studyjna może przybrać charakter minimalistyczny, lifestyle lub mix obu.

fotografia plenerowa

Sesja ciążowa w plenerze

Sesja ciążowa w plenerze to gratka dla miłośników piękna natury. Podczas sesji w plenerze istnieje możliwość wykonania sesji w studyjnych sukniach.

fotografia lifestyle

Sesja ciążowa w Twoim domu

Domowa sesja ciążowa przeznaczona jest dla osób ceniących sobie zacisze swojego domu. Ujęcia wykonywane są w stylu reportażowym. Na kadrach zatrzymujemy czułe, naturalne chwile.