Profesjonalna fotografia ciążowa Kraków i okolice

Warto dbać o rodzinne wspomnienia, profesjonalna sesja noworodkowa wykonywana w Krakowie i okolicach to klucz do niezapomnianych rodzinnych chwil i pięknej pamiątki dla całej Twojej rodziny.

Sensowna fotografia noworodkowa Kraków i okolice

Powitanie noworodka na świecie to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny. Warto ją zatrzymać uwieczniając ją na kartach fotografii.

Czas, w którym najlepiej wykonać sesję noworodkową zawiera się między 6 a 14 dniem życia Maleństwa. Dziecko w tym czasie dużo śpi, ciało jest elastyczne a skrępowana pozycja, znana z życia płodowego, daje mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Maleństwo zmienia się każdego dnia, nawet się nie obejrzysz jak będzie już rocznym, biegającym dzieciaczkiem ciekawym świata.

Rodzaje sensownych sesji noworodkowych

Każdy z nas jest inny i ma różne potrzeby, dlatego proponuję kilka możliwości wykonania sensownej sesji noworodkowo-rodzinnej.

Sesja noworodkowa w studio

Sensowna sesja noworodkowa w studio jest propozycją dla rodziców oczekujących najwyższej technicznie jakości zdjęć. Fotografie wykonywane są w profesjonalnie zaaranżowanej i doświetlonej przestrzeni.

Podczas sesji ujęcia Maleństwa wykonywane są z użycie profesjonalnych akcesoriów fotograficznych stworzonych specjalnie do tego rodzaju sesji fotograficznych.

Ujęcia rodzinne wykonywane są w ponadczasowej jednobarwnej kolorystyce bieli lub czerni.

Sesja noworodkowa lifestyle w studio

Sensowna sesja noworodkowa lifestyle w studio jest stworzona dla rodziców, którzy lubią ujęcia naturalne, obrazujące codzienność z profesjonalnym wykończeniem, w zaaranżowanej przestrzeni studyjnej imitującej domową sypialnię utrzymaną w stylistyce boho. Sesja wykonywana jest z użyciem profesjonalnego oświetlenia studyjnego.

Sesja skupia się głównie na ujęciach noworodka w objęciach rodziców. Nie zabraknie w niej ujęć mamy z dzieckiem, taty z dzieckiem oraz portretów Maluszka i zbliżeń na drobne stópki noworodka.

Sesja lifestyle w Twoim domu

Sensowna sesja lifestyle w Twoim domu jest stworzona dla rodziców, którzy lubią ujęcia naturalne, obrazujące codzienność uchwyconą okiem profesjonalnego fotografa bez wychodzenia z domu. Sesja wykonywana jest w świetle zastanym.

Sesja skupia się głównie na ujęciach noworodka w objęciach rodziców. Nie zabraknie w niej ujęć mamy z dzieckiem, taty z dzieckiem oraz portretów Maluszka i zbliżeń na drobne stópki noworodka.

Oferta fotografii noworodkowej Kraków i okolice

Zapraszam do zapoznania się z przykładową ofertą fotografii noworodkowej na terenie Krakowa i okolic. Podczas sesji noworodkowej wykonywane są ujęcia samego noworodka oraz ujęcia rodzinne tj.: ujęcia noworodka z rodzicami, ujęcia noworodka z mamą, ujęcia noworodka z tatą, ujęcia noworodka z rodzeństwem.

Zawsze jestem chętna do stworzenia indywidualnej oferty na miarę Twoich potrzeb, dlatego jeżeli chcesz wziąć udział w sensownej sesji noworodkowo-rodzinnej a przedstawione w tabeli propozycje nie spełniają Twoich oczekiwań zapraszam do kontaktu indywidualnego.

Pakiet studio

Pakiet studio lifestyle

Pakiet lifestyle w Twoim domu

Cena pakietu

700 zł

600 zł

800 zł

Czas sesji

do 3h

do 1,5h

do 2h

Ilość zdjęć w pakiecie

10 szt.

12 szt.

18 szt.

Wydruki

20 – 10x15cm lub
10 – 15x23cm

24 – 10x15cm lub
12 – 15x23cm

36 – 10x15cm lub
18 – 15x23cm

Cena dodatkowego ujęcia

50zł/szt.

50zł/szt.

50zł/szt.